LinkedbyOffshoreWind na PSEW2024 – Łącz się, współpracuj i rozwijaj! | Zaproszenie

W imieniu niderlandzkiego klastra LinkedbyOffshoreWind (LBOW) chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczestników do udziału w spotkaniach 1:1 podczas Konferencji w Świnoujściu PSEW2024.

Do misji na czerwcową konferencję PSEW dołącza 21 firm niderlandzkich działających w łańcuchu dostaw. Kliknij link i zarejestruj się już dziś. Na platformie można zapoznać się z ich profilami i umówić się na spotkania. Odbędą się one na stoisku niderlandzkim w dniach 5 i 6 czerwca w Świnoujściu.

Poprzez klaster firm niderlandzkich zajmujących się morską energetyką wiatrową i ekspertów technologicznych, współpracujących w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego o nazwie „Linked by Offshore Wind” (LBOW), Królestwo Niderlandów ma na celu wymianę wiedzy i doświadczenia z polskim rządem i przedsiębiorstwami z sektora energetycznego. Aktywnie współpracując z lokalnymi partnerami w Polsce z łańcucha dostaw, partnerzy PIB koncentrują się na pracy zespołowej, współpracy i innowacjach, w celu zapewnienia, że przyszłe morskie farmy wiatrowe w regionie Morza Bałtyckiego będą ekonomiczne, bezpiecznie obsługiwane i zrównoważone.

Wspólnie możemy sprawić, by morska energetyka wiatrowa była potężnym i opłacalnym rozwiązaniem pozwalającym osiągnąć cele klimatyczne, jednocześnie skutecznie przyczyniając się do tworzenia możliwości gospodarczych dzięki energii odnawialnej i zapewniając bezpieczeństwo energetyczne dla regionu. W efekcie końcowym zwiększa to pewność realizowanych projektów oraz zaufanie do inwestorów, ma także wpływ na obniżenie kosztów ogólnych. Przy ambicjach energetycznych Polski zbieżnych z holenderskimi, możemy przyczynić się do czystszej, bardziej zrównoważonej planety.

Kliknij link i zarejestruj się już dziś, aby spotkać się z niderlandzkimi firmami.

Do zobaczenia na PSEW!

Z poważaniem,

Elro van den Burg
Inicjator powiązany z morską energią wiatrową

Zostaw komentarz

Strona główna » LinkedbyOffshoreWind na PSEW2024 – Łącz się, współpracuj i rozwijaj! | Zaproszenie