Partnerzy

Partnerzy wspierają naszą redakcję w dostarczaniu najnowszych informacji o polskim sektorze morskiej energetyki wiatrowej oraz w tworzeniu treści merytorycznych.

Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Prawni Sp.p.

Kancelaria od 2006 r. współpracuje głównie z przedsiębiorcami z sektora energetycznego, wspierając inwestycje na terenie Polski. Od kilku lat prawnicy kancelarii doradzają także spółkom realizującym inwestycje w zakresie morskiej energetyki wiatrowej i infrastruktury krytycznej. Komentarze i opracowania ekspertów pojawiają się w sekcji PRAWO w ramach cyklu „Okiem Prawnika„.

Klaster Technologii Wodorowych

Klaster Technologii Wodorowych

Misją Klastra, który zainaugurował swą działalność w sierpniu 2017 r., jest inicjowanie działań na rzecz zwiększenia znaczenia technologii wodorowych, poprzez wspieranie członków Klastra i podmiotów współpracujących w rozwoju innowacyjnych rozwiązań na rzecz efektywności energetycznej i gospodarki niskoemisyjnej. Organizacja jest partnerem merytorycznym działu WODÓR, który zapewnia naszej redakcji wiedzę i informacje na temat technologii wodorowych. Współpracujemy przy wydarzeniach organizowanych przez Klaster.

Strona główna » Partnerzy