Partnerzy

Partnerzy wspierają naszą redakcję w dostarczaniu najnowszych informacji o polskim sektorze morskiej energetyki wiatrowej oraz w tworzeniu treści merytorycznych.

Partner merytoryczny

Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Prawni Sp.p.

Kancelaria od 2006 r. współpracuje głównie z przedsiębiorcami z sektora energetycznego, wspierając inwestycje na terenie Polski. Od kilku lat prawnicy kancelarii doradzają także spółkom realizującym inwestycje w zakresie morskiej energetyki wiatrowej i infrastruktury krytycznej. Komentarze i opracowania ekspertów pojawiają się w sekcji PRAWO w ramach cyklu „Okiem Prawnika„.

Klaster Technologii Wodorowych

Klaster Technologii Wodorowych

Misją Klastra, który zainaugurował swą działalność w sierpniu 2017 r., jest inicjowanie działań na rzecz zwiększenia znaczenia technologii wodorowych, poprzez wspieranie członków Klastra i podmiotów współpracujących w rozwoju innowacyjnych rozwiązań na rzecz efektywności energetycznej i gospodarki niskoemisyjnej. Organizacja jest partnerem merytorycznym działu WODÓR, który zapewnia naszej redakcji wiedzę i informacje na temat technologii wodorowych. Współpracujemy przy wydarzeniach organizowanych przez Klaster.

Partner medialny

ZielonyRozwoj.pl

Portal informacyjny zielonyrozwoj.pl

Serwis zapewnia informacje o technologiach wspierających ochronę środowiska, zrównoważony rozwój i transformację energetyczną. Stawia przede wszystkim na know-how z Polski. Pomaga nam w promowaniu polskich rozwiązań i naukowców, o których piszemy w sekcji MADE-IN-POLAND. Szukaj w social mediach hasztagów #zielonyrozwojPL i #polskierozwiązania

Partner techniczny

Sky Road

SkyRoad – eksperci od filmów i dronów

Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem filmowym i fotograficznym, pracujących w najbardziej wymagających środowiskach przy użyciu wiodącej w branży technologii dronów i kamer. Przygotowujemy wspólnie relacje z wydarzeń oraz materiały wideo z inwestycji. Zapraszamy do sekcji RELACJE oraz OFERTA.