Women Can Sea – poznaj potencjał kobiet w branży morskiej

W imieniu Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu w ramach projektu wspierającego przedsiębiorczość kobiet w branży morskiej – Women Can Sea. Partnerem merytorycznym projektu jest Stowarzyszenie Kobiet w Branży Morskiej „INSPIRA”, partnerem medialnym – portal branżowy OffshoreWindPoland.pl.

Interesujesz się tematyką morską? A może już pracujesz w tej branży i chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Dołącz do inicjatywy Women Can Sea, aby wspólnie stwórzyć przestrzeń do dzielenia się pasją i inspirowania.

“Women Can Sea” to nowy projekt Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, wspierający przedsiębiorczość i aktywizację kobiet w branży morskiej. To przestrzeń stworzona dla kobiet związanych z branżą morską, dzięki której będą mogły dzielić się swoją pasją do wykonywanej pracy, wzajemnie się inspirować 💡 oraz przekazywać wiedzę i doświadczenie.

Kiedy 💠 27.11.2023 r., godzina 13.00-17.00
Gdzie 💠 Inkubator STARTER, Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
Zapisy📲: https://app.evenea.pl/event/womencansea01/

Agenda spotkania:

13.00-13.20 – powitanie i zapoznanie się uczestniczek spotkania otwierającego projektu Women Can Sea

13.20-13.55 – Izabela Klonowska-Hincka – Rola i Miejsce Kobiet w Dynamicznej Gospodarce Morskiej

13.55-14.10 – przerwa kawowa

14.10-14.50 – Katarzyna Romantowska-Jaskólska – Inżynierki i techniczki: Kobiece Perspektywy w Świecie Technicznym

14.50-15.30 – Marta Forreiter-Weiner – Wyzwania Kobiece w Świecie Offshore

15.30-16.10 – Agnieszka Bujwid – Statki, Morze i Kobiety – Praca na Morzu z Kobiecej Perspektywy

16.10-16.30 – podsumowanie spotkania otwierającego projekt

16.30-17.00 – networking

Dowiedz się więcej o prelegentkach:

IZABELA KLONOWSKA-HINCKA

Absolwentka Filologii Angielskiej i Nauk Społecznych, z certyfikatem IPMA-D i audytora ISO 9001. Z 20-letnim doświadczeniem w branży morskiej, szczególnie w sektorze shippingu, stoczni oraz morskiej energetyki wiatrowej. Prezeska Stowarzyszenia Kobiet Branży Morskiej INSPIRA, redaktorka Informatora Edu Offshore Wind i Przewodnika MEW dla Doradców Zawodowych. Promotorka Maritime English i uczestniczka programu „Kobiety też Budują Statki”.

KATARZYNA ROMANTOWSKA-JASKÓLSKA

Katarzyna Romantowska-Jaskólska to doświadczona specjalistka branży stoczniowej z ponad 30-letnim doświadczeniem. Absolwentka Technikum Budowy Okrętów Conradinum oraz Magister Inżynier Okrętowiec z Politechniki Gdańskiej. Od ponad 8 lat pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w Damen Engineering Gdansk, specjalizującego się w projektach statków dla Grupy Damen. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do biznesu stoczniowego i wprowadza nowoczesne metody zarządzania, dbając o efektywność procesów operacyjnych.

AGNIESZKA BUJWID

Agnieszka Bujwid, absolwentka Nawigacji na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, zyskała doświadczenie stoczniowe już podczas studiów. Obecnie jest Starszym Oficerem Pokładowym na kontenerowcach napędzanych LNG. Planuje wykorzystać praktyczną wiedzę w inspekcjach klasowych i wdrażaniu innowacji w bezpieczeństwie i ochronie środowiska.

Wydarzenie bezpłatne. Sfinansowano ze środków Miasta Gdańsk.

Zostaw komentarz

Strona główna » Women Can Sea – poznaj potencjał kobiet w branży morskiej