Weź udział w Targach Pacific Marine Expo

Agencja Rozwoju Pomorza organizuje w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy wyjazd na targi PACIFIC MARINE EXPO, które odbędą się w dniach 8-10 listopada 2023 w Seattle. Podczas wydarzenia powstanie stoisko województwa pomorskiego, na którym zaprezentują się firmy z regionu.

Pacific Marine Expo to największe targi morskie na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W wydarzeniu uczestniczą specjaliści z branży z całego północno-zachodniego Pacyfiku.

Ponad 500 wystawców prezentuje tam swoje produkty i usługi, aby nawiązać relacje z nowymi klientami. Podczas wydarzenia powstanie stoisko województwa pomorskiego, na którym zaprezentują się firmy z regionu.

Organizatorzy Pacific Marine Expo przygotowali również wiele spotkań i prelekcji dotyczących bezpieczeństwa na morzu, nowości technicznych, kwestii prawnych i innych zagadnień.

Wyjazd odbędzie się w dniach 6-11 listopada 2023 r.

Strona wydarzenia: www.pacificmarineexpo.com

Co zyskuje firma?

• Ekspozycja na wspólnym stoisku województwa pomorskiego
• Przelot
• Zakwaterowania
• Ubezpieczenie
• Transfer
• Opłata marketingowa

Koszt udziału

Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 2600 netto + VAT+ VAT od kwoty dofinansowania = 6000 zł brutto.

Zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy oraz dokumenty konkursowe dostępne są poniżej. Skany wypełnionych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: anna.jafra@arp.gda.pl. Zgłoszenia do dnia 27 lipca 2022 r.

Szczegółowe informacje

Anna Jafra, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 572 570 290.

Źródło: Agencja Rozwoju Pomorza

Zostaw komentarz

Strona główna » Weź udział w Targach Pacific Marine Expo