Dofinansowanie do Targów Windenergy Hamburg. Pomorski Broker uruchamia rekrutację uzupełniającą

Pomorski Broker Eksportowy informuje, że zwolniło się jedno miejsce w związku z uczestnictwem w targach Windenergy w Hamburgu w dniach 24-27 września 2024 . WindEnergy to jedno z największych i najważniejszych na świecie wydarzeń branżowych. Służy wymianie informacji i doświadczeń, budowaniu sieci kontaktów, nawiązywaniu współpracy.

Z dofinansowania mogą skorzystać pomorscy przedsiębiorcy z sektora energetyki wiatrowej. Na zgłoszenia Pomorski Broker czeka do 26.06.2024.

Wydarzenie ma na celu szukanie najlepszych rozwiązań dla wszelkich wyzwań stojących przed międzynarodowym sektorem energii wiatrowej. Gromadzi wysokiej klasy profesjonalną publiczność i wystawców prezentujących swoje oferty i innowacje dla branży. WindEnergy Hamburg to 1500 wystawców z 40 krajów, a także 40 000 uczestników ze 100 krajów. Po organizowanym w ramach Pomorskiego Brokera Eksportowego marcowym wyjeździe na WindEurope w Bilbao to kolejna propozycja dla pomorskich firm.

Strona wydarzenia: www.windenergyhamburg.com

Co zyskuje firma?

  • zabudowana powierzchnia targowa w pawilonie narodowym
  • wpis do katalogu wystawców
  • nocleg
  • ubezpieczenie

Wkład własny

Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 75% kosztów wynosi 3 250 zł + VAT+VAT od dofinansowania = 5 900 zł.

Zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy oraz dokumenty konkursowe dostępne są poniżej. Skany wypełnionych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: anna.jafra@arp.gda.pl.

Zgłoszenia do dnia 26 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje

Anna Jafra, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 572 570 290.

Źródło: Pomorski Broker Eksportowy

© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie artykułu jest możliwe tylko za zgodą wydawcy BlueGreen Content Studio.

Zostaw komentarz

Strona główna » Dofinansowanie do Targów Windenergy Hamburg. Pomorski Broker uruchamia rekrutację uzupełniającą