Weź udział w Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET)

Już po raz kolejny Klaster Technologii Wodorowych ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję konferencji Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET), która odbędzie się w dniach 4-5 października 2023 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni. Jednym z głównych tematów konferencji będzie synergia zielonego wodoru oraz morskiej energetyki wiatrowej. OffshoreWindPoland.pl jest patronem medialnym konferencji.

Konferencja PCHET jest uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, gromadzących kluczowych liderów, naukowców, ekspertów oraz decydentów z dziedziny energetyki wodorowej. PCHET to platforma mająca na celu promowanie innowacyjnych rozwiązań, wymianę wiedzy oraz wspieranie zrównoważonego rozwoju w obszarze energetyki wodorowej i transformacji energetycznej. Konferencja stanowi niezwykłą okazję dla ekspertów z różnych dziedzin, aby spotkać się i omówić najważniejsze wyzwania oraz nowe możliwości rozwoju branży wodorowej.

PCHET

W tegorocznym wydaniu PCHET organizatorzy oczekują jeszcze większego udziału ekspertów, naukowców, przedstawicieli sektora energetycznego oraz instytucji rządowych.

Kluczowymi tematami konferencji będą: perspektywy rozwoju energetyki wodorowej w Polsce i Europie, innowacyjne technologie, zastosowanie wodoru w sektorze transportu, procesach produkcyjnych, zastosowania energetyki jądrowej jaki i morskich farm wiatrowych w produkcji tego zeroemisyjnego paliwa oraz roli wodoru w transformacji energetycznej.

W ramach konferencji odbędzie się również uroczysty panel inauguracyjny, w którym wezmą udział czołowi eksperci, decydenci oraz przedstawiciele branży wodorowej. Będzie to doskonała okazja, aby podzielić się przemyśleniami, priorytetami oraz osiągnięciami w tej materii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Polskiej Konferencji Energetyki Wodorowej i Technologii (PCHET). Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji na temat konferencji dostępne na stronie: https://klasterwodorowy.pl/polish-conference-for-hydrogen-energy-and-technologies-pchet-innowacje-dla-zrownowazonej-przyszlosci,265,pl

Agenda: https://pchet.klasterwodorowy.pl/pl/agenda

Rejestracjahttps://app.evenea.pl/event/pchet2023/

Data: 4-5 października 2023

Miejsce: Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia (https://ppnt.pl/)

Konferencja organizowana jest przez Klaster Technologii Wodorowych z siedzibą w Gdańsku, którego koordynatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Strona główna » Weź udział w Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET)