SAVE THE DATE: Blue Mission Arena w Goeteborgu 14-16.11.2023

Blue Mission Arena to wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych przyszłością Bałtyku i Morza Północnego. Jeśli są CI bliskie kwestie ochrony mórz, wód i oceanów? Aktywnie angażujesz się w projekty i działania dotyczące zapobiegania i eliminowania zanieczyszczeń wód? To wydarzenie jest dla Ciebie. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Celem Mission Areny jest inspirowanie, angażowanie i wspieranie aktywistów ze świata polityki, przemysłu, nauki i społeczeństwa obywatelskiego w podejmowaniu działań i inicjatyw niezbędnych do osiągnięcia trzech kluczowych celów Mission Restore Our Ocean and Waters (Mission Ocean):

  • ochrony i przywracania ekosystemów morskich i słodkowodnych oraz różnorodności biologicznej,
  • zapobieganie i eliminowanie zanieczyszczeń z naszych oceanów, mórz i wód,
  • podejmowanie działań w kierunku uzyskania zrównoważonej niebieskiej gospodarki neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla i o obiegu zamkniętym.

Mission Arena to pierwsza w historii platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla praktyków z regionów Morza Bałtyckiego i Północnego, która prezentuje i analizuje obecne i przyszłe działania mające na celu wspieranie ochrony mórz i ograniczania zanieczyszczeń.

Co? Mission Arena

Kiedy? 14-16 listopada 2023 r.

Gdzie? Goeteborg – Szwecja

Organizator: konsorcjum projektu Blue MissionBANOS

Rejestracja online

Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w interaktywnych sesjach, warsztatach, imprezach pitchingowych, czy wizytach studyjnych. Ponadto uczestnicy Mission Arena będą mieli okazję poznać:

  • istniejące rozwiązania techniczne o wysokim potencjale oraz luki innowacyjne,
  • odpowiednie modele biznesowe i źródła finansowania,
  • zachęty regulacyjne i sposoby pokonywania barier,
  • sposoby zwiększenia zaangażowania obywateli i absorpcji wiedzy.

Źródło: UMWP

Zostaw komentarz

Strona główna » SAVE THE DATE: Blue Mission Arena w Goeteborgu 14-16.11.2023