Nawiąż relacje biznesowe z Koreą Południową. Weź udział w misji gospodarczej

Jesteś aktywny w branży morskiej energetyki wiatrowej? Chciałbyś rozwinąć kontakty biznesowe w Korei Południowej? Jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą działającym w branży energetyki wiatrowej? Zgłoś chęć udziału w misji gospodarczej do Korei Południowej w dniach 26-30 listopada 2023 r.

Trwa nabór na wsparcie finansowe na misję gospodarczą do Korei Południowej

Korea Południowa zamierza do 2030 r. generować 20% energii ze źródeł odnawialnych. Planowana docelowa moc morskiej energetyki wiatrowej wynosić ma 12 GW, co stanowi znaczny wzrost w porównaniu z obecnymi 124,5 MW. Korea posiada niewykorzystany potencjał offshore, który już zaczyna przyciągać wiodących deweloperów w branży.

Misja gospodarcza będzie okazją do spotkania się z lokalnymi organizacjami zajmującymi się morską energetyką wiatrową, zapoznania się z południowokoreańskim procesem wydawania pozwoleń, wzięcia udziału w wizytach na miejscu i udziału w seminarium technicznym.

Koszt misji to 2000 euro (bez przelotów i zakwaterowania). Jeśli kwalifikujesz się jako MŚP (zgodnie z definicją UE), masz możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach ELBE Alliance.

Co obejmuje wsparcie?

ELBE Alliance wybierze 15 MŚP, które otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 2000 €. Wsparcie to umożliwi MŚP rozpoczęcie i wdrożenie strategii rynkowej w Korei Południowej.
Wsparcie otrzymane od Euroklastra ELBE powinno być przeznaczone na działania mające na celu rozwój rynku w Korei Południowej. Wybrani wnioskodawcy mogą wykorzystać otrzymane wsparcie finansowe, aby dołączyć do misji ELBE Alliance w Korei Południowej, która odbędzie się w dniach 26-30 listopada w Seulu i Ulsan/Busan.

Nie przegap okazji i dołącz do misji handlowej w dniach 26-30 listopada 2023 r. Nabór na misję do Korei Południowej dla małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach projektu ELBE Eurocluster, trwa do 11 września!

Wniosek należy złożyć tylko w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy EU Survey

Źródło: Artykuł opublikowany dzięki uprzejmości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Zostaw komentarz

Strona główna » Nawiąż relacje biznesowe z Koreą Południową. Weź udział w misji gospodarczej