Misja gospodarcza do Korei Południowej, nabór trwa do 30 czerwca 2023r.

Jesteś aktywny w branży morskiej energetyki wiatrowej? Chciałbyś rozwinąć kontakty biznesowe w Korei Południowej? Jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą działającym w branży energetyki wiatrowej? Zgłoś chęć udziału w misji gospodarczej do Korei Południowej.

Korea Południowa zamierza do 2030 r. generować 20% energii ze źródeł odnawialnych. Planowana docelowa moc morskiej energetyki wiatrowej wynosić ma 12 GW, co stanowi znaczny wzrost w porównaniu z obecnymi 124,5 MW. Korea posiada niewykorzystany potencjał offshore, który już zaczyna przyciągać wiodących deweloperów w branży.

Misja gospodarcza będzie okazją do spotkania się z lokalnymi organizacjami zajmującymi się morską energetyką wiatrową, zapoznania się z południowokoreańskim procesem wydawania pozwoleń, wzięcia udziału w wizytach na miejscu i udziału w seminarium technicznym.

Koszt misji to 2000 euro (bez przelotów i zakwaterowania). Jeśli kwalifikujesz się jako MŚP (zgodnie z definicją UE), masz możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach ELBE Alliance.

Nie przegap okazji i dołącz do misji handlowej w dniach 26-30 listopada 2023r. Nabór na misję do Korei Południowej dla małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach projektu ELBE Eurocluster, trwa do 30 czerwca!

W programie misji zaplanowano:

 1. Spotkanie z Koreańską Agencją Handlu i Inwestycji oraz Koreańskim Stowarzyszeniem energetyki wiatrowej, poświęcone energetyce wiatrowej w Korei,
 2. Koreański Plan udzielania pozwoleń w zakresie morskich farm wiatrowych „Presentation of Floating Wind Projects in Ulsan”,
 3. Prezentację rozwiązań promocji w zakresie współpracy pływających farm wiatrowych, rybaków oraz rolnictwa morskiego,
 4. Seminarium techniczne,
 5. Spotkanie w porcie Busan poświęcone organizacji targów EXPO 2030,
 6. Wizytę studyjną w porcie,
 7. Wizytę na linii produkcyjnej dedykowanej pływającym turbinom wiatrowym.

W ramach projektu ELBE Eurocluster udzielone zostanie wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw, pokrywające koszty:

 1. Organizacji misji,
 2. Uczestnictwa w konferencji, seminarium oraz spotkaniach,
 3. Wizyt studyjnych,
 4. Obsługi recepcji w trakcie spotkań,
 5. 2 obiadów,
 6. Lokalnego transportu.

Formularza zgłoszeniowy ONLINE. Rejestracja trwa do 30 czerwca.

Źródło: pomorskie.eu

Zostaw komentarz

Strona główna » Misja gospodarcza do Korei Południowej, nabór trwa do 30 czerwca 2023r.