Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Prawni partnerem merytorycznym portalu

Udostępnij

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Spółka Partnerska została partnerem merytorycznym portalu informacyjnego OffshoreWindPoland.pl. Eksperci będą wspierać naszą redakcję w tworzeniu treści merytorycznych na temat legislacji związanej z morską energetyką wiatrową oraz infrastrukturą krytyczną w Polsce. Komentarze prawników pojawią się w sekcji LEGISLACJA.

Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Sp.p. z Torunia od początku swojego istnienia, czyli od 2006 r., działa w sektorze energetycznym i elektroenergetycznym, współpracując z wiodącymi podmiotami na tym rynku. Od kilku lat prawnicy kancelarii doradzają także spółkom realizującym inwestycje w zakresie morskiej energetyki wiatrowej, koncentrując się głównie na tematyce praw do nieruchomości niezbędnych do budowy portów czy wyprowadzenia mocy z morskich farm wiatrowych.

Przy projektach związanych z morską energetyką wiatrową, w zależności od treści projektu, pracuje zespół kilku prawników pod kierownictwem mec. Karola Sienkiewicza. Autorami publikacji na portalu będą zaś mec. Sienkiewicz oraz mec. Oliwia Radlak.

Karol Sienkiewicz – radca prawny z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, od 1998 r. związany z sektorem energetycznym. Podczas swojej pracy zawodowej doradzał w licznych transakcjach przekształceń w polskiej energetyce jak również przy realizacji inwestycji (np. rozwój sieci czy mocy wytwórczych) jak również reprezentował pracodawców w indywidualnych i zbiorowych sprawach pracowniczych. Przez szereg lat wykładowca prawa pracy w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Absolwent pierwszego rocznika studiów podyplomowych „Morska energetyka wiatrowa- zarządzanie oraz przygotowanie i realizacja inwestycji” na Uczelni Łazarskiego.

Oliwia Radlak, radca prawny, specjalizuje się w tematyce spółek handlowych oraz prawa nieruchomości, w tym wywłaszczeń na potrzeby realizacji inwestycji energetycznych. Współautorka opinii due dilligence dotyczących nieruchomości portowych na potrzeby portów serwisowych.

Autor

Zostaw komentarz