Baltic Operator z nagrodą dla Najlepszego Eksportera 2022

Dnia 2 października 2023 r. w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala Menadżera Pomorza i Złotej 100 Pomorza podczas której Baltic Operator Sp. z o.o otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Eksporter 2022.

Baltic Operator od lat sukcesywnie zwiększa swoją obecność na arenie międzynarodowej i przyczynia się do zwiększenia eksportu produkowanych konstrukcji stalowych na rzecz energetyki wiatrowej, w tym wież wiatrowych, trafostacji oraz w zakresie okrętownictwa.

-Zaangażowanie w doskonalenie procesów produkcyjnych i dbałość o jakość konstrukcji wytwarzanych przez Baltic Operator stają się wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw. Nagroda dla Najlepszego Eksportera jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem – informuje Małgorzata Baczyńska, Dyrektor Handlowy spółki Baltic Operator.

W ceremonii wręczenia nagrody wzięli udział przedstawiciele firmy: Pan Marek Bączkowski – prokurent spółki Baltic Operator oraz Pani Katarzyna Kwiatkowska – Dyrektor Techniczny spółki Baltic Operator. Wyrazili oni swoją wdzięczność za to prestiżowe wyróżnienie, a także podkreślili rolę zespołu pracowników oraz partnerskie relacje z klientami na całym świecie jako kluczowe czynniki sukcesu.

Dziennik Bałtycki, w tym roku we współpracy z firmą Dun& Brandstreet, przygotował ranking największych firm na Pomorzu. Partnerem głównym Złotej 100 Pomorza jest Bank PKO BP, partnerem regionalnym główny jest Energa z Grupy Orlen, partnerami są: Dun&Brandstreet i Muzeum II Wojny Światowej.

Źródło: Baltic Operator

Zostaw komentarz

Strona główna » Baltic Operator z nagrodą dla Najlepszego Eksportera 2022