Orlen Neptun poszukuje wykonawców kursów szkoleniowych dla pracowników terminala instalacyjnego

Spółka Orlen Neptun II zaprasza do złożenia oferty informacyjnej (RFI) na wykonanie usługi kursów szkoleniowych dla pracowników terminala instalacyjnego. Głównym celem inwestora jest zdobycie wiedzy o potencjalnych wykonawcach. Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do 12 lutego 2024 r.

Spółka Orlen Neptun rozpoczęła budowę pierwszego w Polsce terminala instalacyjnego morskich farm wiatrowych. Inwestycja powstaje w porcie Świnoujście. Jego nabrzeża i place składowe mają umożliwiać min. transport i montaż turbin wiatrowych. Terminal w Świnoujściu będzie wspierał realizację projektów inwestycyjnych Grupy Orlen oraz innych deweloperów na Bałtyku.

W związku z planowanymi inwestycjami spółka planuje zawarcie umowy ramowej z firmą świadczącą usługi w zakresie przeprowadzenia kursów szkoleniowych dla przyszłych pracowników terminala instalacyjnego. RFI ma za zadanie zweryfikować rynek odnośnie wymaganych szkoleń i nie kończy się umową oraz ma charakter prekwalifikacyjny do właściwego postępowania zakupowego RFP – na bazie którego zostanie podpisana umowa.

Oferenci powinni złożyć ofertę na wszystkich lub wybranych pozycjach:
1.  szkolenia operator wózków widłowych
2.  szkolenia operator podnośników (cherrypicker)
3.  hakowy/lukowy/docker/cumownik
4.  sztauowanie i mocowanie ładunków w kontenerach lub na statkach
5.  GWO: slinger/ hakowy do turbin wiatrowych
6.  GWO: First aid / pierwsza pomoc
7.  GWO: WAHWAH / praca na wysokości
8.  Lifting Apointed Person (opcja)

Zachęcamy do składania informacji i ofert!

Zostaw komentarz

Strona główna » Orlen Neptun poszukuje wykonawców kursów szkoleniowych dla pracowników terminala instalacyjnego