Misja handlowa polskich firm do Danii – weź udział

Ambasada RP w Danii, miasto Szczecin, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej oraz fundacja Wind Industry Hub zapraszają do udziału w misji handlowej polskich firm do Danii. Wyjazd pod hasłem przewodnim „Building the wind power supply chain together” odbędzie się w dniach 3-5 września 2024r., a celem podróży będą Kopenhaga, Aarhus oraz Esbjerg.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego budowania silnego europejskiego łańcucha dostaw dla sektora energetyki wiatrowej. Agenda wydarzenia obejmuje wzmocnienie na szczeblu politycznym i biznesowym, współpracy między firmami w zakresie wspólnego rozwoju łańcucha dostaw dla energetyki wiatrowej w oparciu o polsko-duńskie partnerstwa oraz tworzenie ram współpracy międzynarodowej w tym obszarze.

To wyjątkowa okazja na nowe relacje biznesowe i szansa wejścia lub umocnienia pozycji na rynku polsko-duńskim. Podczas 3-dniowej wizyty będzie można odbyć wiele bezpośrednich spotkań z duńskimi podmiotami zaangażowanymi w projekty morskich farm wiatrowych rozwijane regionie.

Oprócz spotkań z udziałem służb dyplomatycznych Ambasady RP w Kopenhadze i spotkań B2B, plan podróży studyjnej obejmuje wizytę w fabryce Vestas w Aarhus, w porcie Esbjerg i na morskiej farmie wiatrowej Orsted.

W interesie zarówno Polski, jak i Danii, leży współpraca i wspólny rozwój łańcucha dostaw dla sektora morskiej i lądowej energetyki wiatrowej, który będzie stanowił zaplecze surowcowe i usługowe dla projektów inwestycyjnych w nadchodzących dekadach. Warto wziąć aktywny udział w wizycie studyjnej i zbudować fundament przyszłych korzyści ze współpracy.

© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie artykułu jest możliwe tylko za zgodą wydawcy BlueGreen Content Studio.

Zostaw komentarz

Strona główna » Misja handlowa polskich firm do Danii – weź udział