Maciej Stryjecki został wiceprezesem Projmors

Prezes ASE Offshore Maciej Stryjecki został wiceprezesem Projmors Biura Projektów Budownictwa Morskiego sp. z o.o., o czym poinformował na portalu LinkedIn. Obydwie firmy wchodzą w skład Grupy Technologicznej ASE.

Stryjecki to doświadczony menedżer sektora energetycznego, który w przeszłości pełnił funkcje m.in. dyrektora departamentu morskiej energetyki wiatrowej w Polenergii.

Projmors to jedno z najstarszych biur projektowych w Polsce. Specjalizuje się w projektowaniu hydrotechnicznym, w tym morskiej energetyki wiatrowej, przemysłowym, publicznym i wojskowym. Klientami firmy są niemal wszyscy inwestorzy morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, światowe biura projektów, porty, stocznie, urzędy morskie, a także wojsko, policja i organizacje zarządzające infrastrukturą obronności kraju i infrastrukturą NATO.

Jak informowaliśmy niedawno, Projmors weszło m.in. w skład konsorcjum, które wykona badania geologiczne, w tym geotechniczne i geofizyczne oraz dokumentację wynikową dotyczącą przewiertu ląd – morze dla MFW Baltica 1, projektu realizowanego przez PGE Baltica z PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

 Źródło: Linkedin

© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie artykułu jest możliwe tylko za zgodą wydawcy BlueGreen Content Studio.

Zostaw komentarz

Strona główna » Maciej Stryjecki został wiceprezesem Projmors