Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

WindEurope Annual Event 2024 Bilbao

20 marca - 22 marca

Zarejestruj się już teraz, aby spotkać się z całą europejską branżą wiatrową 20-22 marca w Bilbao. Coroczne wydarzenie WindEurope odbędzie się za dziewięć tygodni – od środy do piątku, 20-22 marca. Wydarzenie powróci do ciepłego i przyjaznego miasta w północnej Hiszpanii.

Wydarzenie odbywa się w kluczowym momencie dla branży wiatrowej po niedawno przyjętym pakiecie UE dotyczącym energetyki wiatrowej. Ponadto 26 rządów podpisało Kartę Energetyki Wiatrowej, zobowiązując się do wdrożenia pakietu. Do wyborów w UE pozostały zaledwie cztery miesiące. Jest to okazja, aby dowiedzieć się, co to wszystko oznacza dla sektora.

Czego można się spodziewać na tegorocznym wydarzeniu?

Trzydniowa konferencja i wystawa. Ponad 12 000 uczestników – z całej branży wiatrowej i nie tylko. Ponad 40 sesji konferencyjnych i ponad 250 prelegentów – w tym komisarze UE, ministrowie rządowi, dyrektorzy generalni branży i inni wiodący eksperci.

A co poza konferencją?

Na wyprzedanej wystawie znajdzie się ponad 450 stoisk – firm z całego łańcucha wartości energii wiatrowej. Pawilon startupów, w którym można spotkać wschodzących liderów branży, a także wiele wydarzeń towarzyszących w ciągu trzech dni – zarówno w miejscu konferencji, jak i w okolicach Bilbao. Tak więc wiele okazji do rozmowy z ekspertami, wymiany informacji i poznania nowych partnerów.

REJESTRACJA 

Szczegóły

Początek:
20 marca
Koniec:
22 marca
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://windeurope.org/annual2024/?ref=WindEurope

Organizator

WindEurope
Phone
+32 2 213 1811
Email
info@windeurope.org
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

BEC – Bilbao Exhibition Centre
48902 Barakaldo, Bizkaia, Spain
Bilbao, 48902 Spain
+ Google Map