Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oslo Innovation Week 2023 | The Tipping Point is here

27 września

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w  Norwegii i Europie Północnej – Oslo Innovation Week. To czterodniowe wydarzenie obfitujące w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, odwiedzane przez kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata.

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 16:00, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. The Tipping Point is here! które odbędzie się w PAKKHUSET, Nedre Slottsgate 2c, 0153 Oslo – w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy.

Dołącz do nas, aby spotkać się ze 100 najbardziej innowacyjnymi startupami oraz scaleupami z Europy Środkowo-Południowej: Bułgarii, Chorwacji, Estonii, Grecji, Łotwy, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii i Słowacji prezentującymi najnowsze rozwiązania w zakresie zielonych technologii.

The Tipping Point is here! to znakomita okazja do nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami oraz przedyskutowanie najnowszych rozwiązań i wyzwań związanych z zieloną i cyfrową transformacją w Europie Środkowo-Południowej. Oslo Innovation Week  to kwintensensja pomysłów, innowacji i osób, które przesuwają granice, tworząc lepszą przyszłość.

Dodatkowych informacji udzielają:

Justyna Kizlich: justyna_kizlich@parp.gov.pl oraz Artur Janusz: artur_janusz@parp.gov.pl.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Zarejestruj się do 20.09.2023: https://networking-oslo-innovation-week.b2match.io/

Inicjatywa jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszar Gospodarczego na lata 2014-2021.

Miejsce wydarzenia

Pakkhuset
Nedre Slottsgate 2C, Oslo
Norway, Pakkhuset, Nedre Slottsgate 2C, Oslo Norway
+ Google Map